Модата на Оскарите 2011

28 февруари, 20110
Xw7yy6OoSGSl

Нема погламурозна ноќ од доделувањето на Оскарите. Погледнете што носеа ѕвездите на црвениот тепих оваа година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi