Чарли Шин, повторно напуштен

27 јуни, 20110
charlie-sheen-natalie-kenly-office-building-03072011-06-430x286

Чарли Шин останал потполно сам откако го напуштила неговата божица, Натали Кенели. Девојката си ги земала своите работи од неговата куќа минатата недела, а по прекинот на врската, актерот барал од Натали да му го врати Мерцедесот, кој и го подарил додека биле заедно. Чарли не се предаде на овој љубовен бродолом, тој веднаш продолжил да заведува жени околу себе.

Во текот на викендот завел три девојки, секоја од различна земја. Една од Колумбија, друга од Мексико, а третата доаѓа од Австралија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/