Чаз Боно ќе оди во Белград за да му вградат пенис??? Оф леле ова е “страхотно”:)))

17 ноември, 20110
1200x883

Чаз Боно во радио емисијата на Хауард Стерн зборувал за односот со неговата мајка, пејачката Шер, која го поддржуваа во сè. Покрај тоа, раскажал и за последната операција која ќе го направи маж, а тоа е вградување на пенис кој има намера да го направи во Србија.

“Веројатно ќе отпатувам во Белград. Таму постојат лекари кои ја прават оваа поцедура најдобро од сите. Тие во вашиот клиторис можат да вградат одредени лигаменти, малку ќе го зголемат и поврзат за да може да мокри и наместо тестиси вградуваат имплатанти. Пенисот ќе биде мал, но ќе можам да уринирам додека стојам, тоа за мене ќе биде многу добро чувство “, изјавил Чаз.

http://www.youtube.com/watch?v=7G8LtymvNuM&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş