Челси доби пенис од србите во Америка

29 јуни, 20110
chelseahandler

Комичарката Челси Хедлер, што неодамна ги навреди србите на националната база, веднаш после концертот на наркозираната Еми Вајнхаус, по пошта доби торта во форма на пенис. Српската дијаспора организирано собрала донација за таквиот подарок. Мислиме дека Челси го доби тоа што најмногу го посакуваше. Српски пенис!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit