Cheryl и Ashley Cole се смирија и поминале романтичен викенд?

3 мај, 20110
'Alien Autopsy' World Premiere - Arrivals

Cheryl Cole и Ashley Cole се смириле, така објави магазинот Heat. Таа повторно го ставила вереничкиот прстен, што ја потврдува веста и значи дека му дала втора шанса на бракот. Инаку тие се разведоа минатата година, но и во меѓувреме се пишуваше дека се гледаат тајно.

Сега не се кријат од јавноста. Cheryl била во посета на мајката на Ashley, што е знак дека таа е повторно дел од неговото семејство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma