Чиво е бебето – незнаеме, но знаеме кој нае.а! :)

1 август, 20110
Ryan-Phillippe

Рајан Филип холивудскиот актер не е наведен како татко во матичната книга на родени, но актерот се уште има големо влијание на бебето на неговата поранешна девојка, која вели дека бебето е негово, а дадено му е и неговто презиме. Според матичната книга на родени, поранешната девојка на Рајан, Алексис Кнап родила бебе девојче по име Каилана Филип – Кнап на шести јули. Сертификатот нема именувано татко. Рајан се уште го чека ДНК резултатот што ќе докаже дали тој е татко или не. Тука може да го видите сертификатот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit