Чуден танц на улиците во Њујорк

29 март, 20110
genki_sudo

Јапонската техно група Genki Sudo, која стана популарна преку синхонизираните танцови кои ги постира на YouTube, овој пат отидоа до Њујорк за да го снимат видеово. Од Централ Парк па до Тајмс Сквер, нивниот чуден перформанс ќе изнуди многу чудни погледи од минувачите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma