ВИДЕО: Чудо над Јапонија

21 јуни, 20110
Untitled

На снимката можеме да видиме чудна појава со необичен облик која се појавува од облаците. Снимката е направена од авион и чудно е како толку близу може да се случуваат вакви појави. Се уште нема информации за што се работи, но снимката фасцинирала многу луѓе.

Иако на снимката се гледа НЛО, некои велат дека тоа е само дел од некој огромен свемирски брод кој се крие во облаците.

За видливиот дел од бродот во облик на клешта се вели дека е делот каде помалите летала влегуваат и излегуваат од свемирскиот брод.

Друга теорија која се споменува е дека се работи за свемирски брод кој е спремен да киднапира патнички авиони и потоа да врши експерименти врз екипажот и патниците на авионот.

Едно што ни е познато е тоа дека ваков објект до сега не е снимен со камера, и мислам дека треба убаво да го погледнете видеото.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QP71JY9C4mE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma