Циркус! Видете како му се суди на Душко Шариќ во Црна Гора! :) Абе Балкан си е Балкан!

23 јули, 20110
Циркус! Видете како му се суди на Душко Шариќ во Црна Гора! :) Абе Балкан си е Балкан!

На Душко Шариќ му се суди под обивинение дека учествувал во шврец со кокаин, како дел од групата на неговиот постар брат Дарко Шариќ. Исто така е обвинет за создавање криминални организации, нелегално производство, поседување и дистрибуција на дроги, како и перење пари.

Погледнете го видеото!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit