Црвенокосата бразилка Cintia Dicker е лицето на новата рекламна кампања на Victoria’s Secret

20 мај, 20110
Cintia Dicker

Црвенокосата бразилка, Cintia Dicker е онаа која се појавува на новата рекламна кампања на Victoria’s Secret. Таа веќе неколку години е дел од ангелите на Victoria’s Secret, но оваа година е избрана да ја претсатви најновата колекција на долна облека од овој бренд.

Cintia е ангажирана и од страна на други светски познати брендови како што се: Gucci, Anna Sui, Peter Som, Tommy Hilfinger, Lanvin, Dolce & Gabbana.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma