Дали ова газе ќе ја однесе Пипа во заборав:)

6 ноември, 20110
0798007.48

Времето на американската актерка и модел Амбер Лаура Херд (25) допрва доаѓа, или барем за нејзиното “газе”, што би можело да предизвика и Пипа Мидлтон да падне во заборав со својата секси позадина.
Амбер Херд пристигнала на премиерата во Лондон на филмот Rum Diary, во кој игра заедно со Џони Деп и многу луѓе оставила без здив со својата појава и секси фигура.
Покрај тоа што изгледала неодоливо, таа исто така научила како треба да позира за целосно да ги освои сите околу себе.
Актерката сака да го покажува своето совршено газе, и свесна е со што располага, а на поголемиот дел од фотографиите на кои таа позирала на црвениот тепих се гледа само нејзината задница.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi