Дали сте приметиле дека сите филмски постери се исти?:) Гарант неее :)

8 ноември, 20110
naslovna

Ова е мноооогу добро! Некој, веројатно “тежок филмоман” забележал дека филмските постери се секогаш исти, па затоа и направил цела колекција за да го докаже тоа.

Ние Ви издвоивме некои од нашите омилени постери…Па да видиме што ќе кажете Вие на ова???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş