Дали ви се верува дека биле во врска?

2 јули, 20112
0

Дали некогаш сте знаеле или претпоставиле дека овие актери некогаш биле во љубовна врска.

 

Kelly Preston и Charlie Sheen

Тие имале кратка романтична врска во 1989 година.

Свршувачката се растурила кога Charlie несакајќи ја погодил Kelly со куршум испукан од неговиот пиштол.

 

 

Kelly Preston и George Clooney

Двојката се има сретнато во 1988 година, имале краткароманса, подоцна Kelly отишла во прегратките на Charlie Sheen.

 

 

Christina Applegate и Brad Pitt

Пред да стане голем срце кршач, Brad бил во врска со тогаш попознатата актерка Christina Applegate.

Тие се сретнале во 1988 година имале кратка романса. Можеби Christina е и првата отскочна даска на Brad Pitt во ѕвезденото небо.

 

 

Michael Jackson и Brooke Shields

Тие се сретнале во 80-тите години. Медиумите нон стоп се интересирале за нивната врска но тие успевале да ја чуваат колку можеле надвор од јавноста. Brooke изјавила дека врската со Michael за нејзе била како еден вид убаво пријателство.

 

Fergie и Justin Timberlake

Двојката се сретнала во 2001 година и веднаш се заљубиле, но тоа била младешка љубов, Justin тогаш имал 16 години и бил пејач на групата ‘Nsync. Додека Fergie имала 23 години и била пејачка на групата Wild Orchid.

 

Heather Locklear и Tom Cruise

Heather во тоа време веќе била позната актерка, додека Tom на самиот почеток на својата кариера. Таа изјавила дека Tom нагалено ја викал мама, бидејки била постара од него. Врската повеќе била пријателска отколку романтична.

 

Scarlett Johansson и Josh Hartnett

Двајцата се сретнале на снимањето на филмот Black Dahlia во 2006 година и веднаш се заљубиле. Но врската не можела да трае подолго бидејќи и двајцата биле премногу зафатени со своите актерски кариери. Josh изјавил дека раскинувањето со Scarlett за него било многу болно и тажно искуство.


 


 

 

2 comments

 • Antoanet

  5 јули, 2011 at 15:16

  Stom odela so Charlie Sheen, togas odela so site

  Reply

 • Ile

  5 јули, 2011 at 15:15

  Ovaa Kelly Preston opasan riba a, se izvrtela vo Holiwood

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit