David Beckham лансира линија на долна облека

20 мај, 20110
david-beckham8

Еден од најплатените фудбалери на денешницата, David Beckham најави дека наскоро ќе лансира линија на долна облека која тој самиот ја дизајнирал. Инаку David е четири години заштитно лице на долната облека на Armani. Овој пат тој на машката популација ќе им понуди нешто свое. Освен долна облека тој најави дека од септември во продажба ќе го пушти и својот парфем наречен “Homme david Beckham”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi