Децата на Brad и Angelina прават неред во Кан

20 мај, 20110
angelina-jolie-brad-pitt-2011-cannes

Познато е дека каде и да оди најпознатиот холивудски пар, Angelina Jolie и Brad Pitt ги носат и шестте деца со себе. И овој пат не направија исклучок и си ги земаа со себе во Кан.

И самата Angelina изјавила дека тие уживаат кога се на француското крајбрежје. Сега сигурно се во хотелот каде прават голем неред, низ смеја изјавила Angelina.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit