Дечкото на Ејми на антидепресиви

6 август, 20110
Psychosis premiere - London

Рег Тревис, дечкото на Ејми Вајнхаус е во многу лоша состојба. Блиските пријатели се загрижени за неговото здравје.

Еден од нив проговорел за состојбата на Тревис. Тој кажал дека Тревис е постојано замислен и спасот го барал во алкохолот.

Тој постојано мисли на венчавката која требаше да се случи. Се палшам за неговото здравје, изјавил пријателот.

Тој исто така зборувал и за Ејми. Ја советував да престане да комуницира со Блеик, тој беше човекот кој ја навлече на дрога и и го уништи животот. Но, таа комуницираше со него. Дури и кога тој беше во затвор. Ејми го сакаше Тревис, но во срцето секогаш имаше место за Блеик, изјавил пријателот на Ејми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit