Дедо Мраз предизвика сообраќајна несреќа пред кампот на Интер!

25 декември, 20110
Дедо Мраз предизвика сообраќајна несреќа пред кампот на Интер!

Не се знае зошто возачот на службеното возилко на Интер, кое влегуваше во кампот на клубот ја удри оградата. Сепак, на крај возачот се правдал дека бил збунет од Дедо Мразот кој се појавил од страна и се загледал во него.

Од Интер испратиле соопштение дека станува збор за мал инцидент и нема да преземат никакви мерки.

httpv://www.youtube.com/watch?v=7e1NJqVJhSQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma