Делириум во Мајами на концертот од U2

1 јули, 20110
u2 1

Легендарната група U2 направи одличен концерт во Мајами на Sun Life стадионот. Публиката беше воодушевена од неколку часовниот концерт. Атмосферата била одлична.Ова се дел од фотографиите кои беа направени на 29 јуни и од нив може да видите како било таму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi