Деми Ловато обожавала шопинг..а која жена не :)?

18 август, 20110
Screen shot

Деми Ловато цел ден се препушти на долг шоринг во Алис + Оливија бутикот во Лос Анџелес, и таа изгледаше жешко додека го правеше тоа.

На Сони со шанса, ѕвездата доби овации кога таа се појави на сцената на ВХ1, еден од фановите извикуваше “Ти си инспирација Деми!”

Пеачката го заврши нејзиот сингл Облакодер, и на оваа изведба прв пат ќе ја видите поранешната Дизни ѕвезда да пее на сцената, бидејки таа замина на рехабилитација во јануари.

Ловато исто така зема награда, за дуетот со поранешното момче Џо Џонас за песната Направете бран.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit