Деми Мур побогата за три домашни миленичиња!

28 декември, 20110
demi-moore

Обично кога жените ќе излезат од врска, прават драстични промени, а најчесто го менуваат физичкиот изглед. Деми Мур ги намали килограмите, веројатно од многу нервози, но си се почести со три домашни миленичиња.

Фотографијата од едно од трите кучиња кои Деми Мур неодамна ги купила, нејзината ќерка ја објавила на Twitter. Изгледа дека разговорите со пријателките за Ештон Качер веќе и здосадиле, па одлучила да се посвети на домашните миленичиња.

Не знаеме дали кучињата на Деми сакаат да слушаат музика како овој ретривер, но се надеваме дека нема да рипнат на мачките во маалото…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber