Деми Мур со нов проект! Ќе ги еманципира жените низ целиот свет :)))

21 декември, 20110
demiat

Познатата актерка Деми Мур ќе ја продуцира серијата за Lifetime Network во април следната година. Еден дел од серијата ќе носи посебна порака за еманципација на жените.

Првичната идеја не вклучувала зајакнување на жаните, тоа е најнов додаток и многумина веруваат дека оваа идеја ја дополнила Мур откако поднела барање за развод од сопугот Ештон качер.

Серијата ќе се вика The Conversation, а во неа ќе се појави Лејди Гага, Гвинет Палтроу и Џејн Фонда. Мур се помалку се појавува во филмови и серии, а се почето е зад објективот. Пред неколку месеци режирала краток филм  “Five” за рекламната кампања за подигае на свеста за ракот на дојката, исто така за мрежата Lifetime Network.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber