Денис Ричардс посвои дете

30 јуни, 20110
denis r

Денис Ричардс, 40, се реши да посвои дете. Таа сега има бебе, малата Елоиз Џони Ричардс. Нејзиниот портпарол изјавил дека Денис е пресреќна исто како и нејзините две ќерки.

Ричардс од бракот со Чарли Шин ги има ќерките Сем, која има седум години и Шестгодишната Лоли.

Инаку, Ричардс и Чарли Шин се разведоа, а таа од судот побара да му биде забарането на Чарли да и се приближува бидејќи и се заканувал со смрт.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/