Дете си е дете :) Селена Гомез си игра со мечиња :)

28 јули, 20110
Selena-Gomez-

Кога таа неможе да биде рамо до рамо со Џастин Бибер, Селена Гомез има друга занимација, особено кога патува.

Пејачката и актерка Селена Гомез, во вторникот ноќта по слетувањето во Мајами со неа си го понела своето перниче и плишано мече, кое е подарок од кој друг, ако не од Џастин! Плишаниот Теди доаѓа како замена кога овие двајца заљубени се разделени? Колку романтично…

Селена од Флорида ќе ја започне турнеја за поромоција на својот нов албум When the Sun Goes Down. По нејзиното пристигнување таа изјавила: Во авионот ја смисливме датумот за нашата прва турнеја! Подготвени за Флорида?

По датумите во Флорида, таа ќе се упати кон источниот брег, а потоа низ целата земја, По завршувањето на обврските на 12 септември во Вашингтон. Што значи дека Теди и перничето ќе имат дооолго патување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit