Девојка вредна 75 милиони долари! Погледнете ја “цурицата” која му го растури бракот на Коби Брајант!?

20 декември, 20110
Untitled-1

Г-ѓа Брајант, веќе го поднела барањето за развод, во кое навела дека имале големи разлики меѓу нив.”Сепак, како што пишува TMZ, вистинската причина лежи во неверство на Коби Брајант, кое Ванеса Брајант, повеќе не сакала да го толерира.
Според законот во Калифорнија, брачниот имот ќе биде поделен по  принципот 50-50. TMZ богатството на Брајант го проценило на 150 милиони долри, иако многумина веруваат дека тоа е многу поголемо. Според проценката на TMZ, Коби на својата сопруга ќе треба да и исплати околу $ 75.000.000.

Конечно, е откриено и која е девојката која вреди 75.000.000 $. Тоа е поранешената Плејбој зајачица Џесика Бурсиага.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber