Диета со суви сливи

10 јули, 20110
Bowl of Prunes

Ова важи за една од оние диети кои се кратки и брзо даваат резултат. Се практикува само неколку дена, подолг период би предизвикало негативни последици.

Оваа диета е прилично едноставна и досадна.

Појадок: шест суви сливи

Ужина: едно јаболко

Ручек: едно варено јајце и една виршла

Вечера: исто како и ручекот

Ужина: една чаша јогурт

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit