Додека не се “сардиса” уште 12 пати…нема да застане!

27 јули, 20110
Sir Elton John Host The19th Annual Academy Awards Viewing Party Part 3

Кејти Прајс ги споделила своите планови за во иднина со новинарите. Старлетата позната по многубројните пластични операции до сега била два пати во брак, а сигурна е и дека ќе има уште неколку мажи. Таа исто така планира да има повеќе деца кои ќе им прават друштво на нејзинитедве деца, од бракот со Питер Андре и нејзината желба е да се соблече уште некој пат за Плејбој.

-Чувствувам дека ќе имам уште снимања за Плејбој. Сеуште сакам да позирам пред објактивите, бидејќи тоа е она што го работам најдобро. Исто така, сакам да имам многу деца, сакам коњи, а и мажи – околу 12 би ми биле доволно, изјавува старлетата, која во моментов е во врска со аргентинскиот модел Леонардо Пен. Кејти признава дека сеуште не ги расчистила односите с поранешниот сопуг, но поради тоа не се вознемирува воопшто. Секој има по некоја драма во животот, додава Кејти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit