Додека сите се загрижија за нивниот развод, тие се смешкаат :) Или глумат лудило:)))

26 октомври, 20110
ashton-kutcher-821x1024

Додека сите се загрижија за наводната измама на Ештон Качер, и за тоа како Деми од аспект на голема болка и тага изгубила многу од тежината,  и дека разводот не им бега, Ештон Качер и Деми Мур по се изгледа не ги перцепираат трачевите и озборувањата, туку само се смешкаат.

Деми Мур го посетила својот сопруг Ештон Качер, за време на снимањето на серијата “Два и пол мажи”, каде Качер е замена за проблематичниот актер Чарли Шин.

Во последните неколку недели, светските таблоиди пишуваат дека нивниот брак е “готов”, бидејќи актерот ја “измамил” Деми со младата Сара Лил, од која причина и не ја прославиле 6 годишнината од бракот.

Актери од сетот потврдиле дека Деми, заедно со ќерката Румер Вилис го посетила Ештон за време на снимањето и а подоцна биле и во неговата приколка. Ештон ја испратил Деми и тие само се смешкале и не давале никаков знак дека се работи за пар кој наскоро планира да се разведе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi