Дојде крајот на уште една врска! Раскинаа Никол и Хамилтон! :)

22 октомври, 20110
luis-hamilton-498

Атрактивната пејачка Никол Шерцингер и возачот на формула 1, Луис Хамилтон,  конечно решија да стават крај на нивната врска. До крајот на нивната четри годипна врска се обврските кои двајцата ги имаат и поради нив ретко се гледале и се помалку време поминувале заедно.

„Вистина раскинаа. Штета е тоа што се случи, бидејќи Никол многу се трудеше таа врска да успее. И понатаму се пријатели, а се разделија поради презафатените радпореди со обврски, поради кои ретко се гледаа“, изјавил извор близок до пејачката.

Никол и Луис се запознаа пред четри години на доделувањето на Европските музички награди во Минхен, а по кратката пауза која ја направија во јануари 2010 година, повторно беа заедно се до сега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma