Долина на смртта

4 јули, 20110
Долина на смртта

Неверојатно видео направено од фотографот Jeff Chen Kuo Chih, во националниот парк Долина на смртта во Источна Сиера, Калифорнија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/