Dolly Parton: Го сакам за маж принцот Harry

21 април, 20110
Dolly-Parton

Кралицата на кантри музиката Dolly Parton изјави дека сака да се омажи со принцот Harry. Иако ги делат 40 години разлика во возраста, сепак таа го посакува тоа.

По оваа изјава изгледа дека принцот Harry ќе треба да го зголеми обезбедувањето.

Dolly признала дека е помалку разочарана бидејќи не е поканета на кралската венчавка. Но, се надевам дека ќе бидам дел од следната кралска свадба, низ смеа изјавила Dolly.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma