Долна облека од модниот бренд Ophelia Fancy

16 јули, 20110
Ophelia Fancy (15)

 

„Ophelia Fancy“ произведуваат долна облека за парадирање, понекогаш многу блиска до маскирање, понекогаш едноставно разиграна. Многу модни додатоци ги комплетираат и дефинираат неконвенционалните колекции!

Девојките од Есекс, Stevi и Em, во 2005-тата година ја основаа „Ophelia Fancy“, и од тогаш ги тероризираат бреговите на сончевиот Брајтон со нивната оригинална двосмисленост. Во овој период тие успешно облекоа екстравагантна листа на клиенти. Без сомнение 2011 год. Ќе биде сведок на нивните креации без граници…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit