Донатси,ммммм..

23 декември, 20110
one-of-the-homers-favorites20

Донатси.. Омилените слатки на анимираниот јунак Хомер Сипмсон , и на полицајците во Америка(барем според филмовите). Претпоставувам дека и сите што сте ги пробале ќе се согласите дека се фантастични.. Штета само што ги нема кај нас-барем не оние вистинските. Следува компилација интересни слики со овие прекрасни колачи.

ВНИМАНИЕ: Овие слики најверојатно ќе ви го отворат апетитот 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma