Друже Тито Ми ти се кунемо

2 јули, 20110
kina

Беа години кога и ние моравме вакви шокови да преживуваме. Месеци неспиење за роденденот на стариот. Се тресеше земјата пред големиот диктатор. Тоа беа времиња на длабока заблуда. НО, еве и 30 години потоа Кина си го тера истото. Како вчера да беше. Уживајте во ,,brain washingot,, што на милијарди луѓе успева да им го ,,одработи,, група комунисти во Кина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit