Џад Лоу и Сиена Милер повторно се разделија

9 февруари, 20110
jude_law_and_sienna_miller_met

По повторното помирување во 2009 година, Џад Лоу и Сиена Милер се решија спогодбено, повторно да се разделат.

Тие најпрво беа во врска, од 2003 година, па се разделија во 2005, кога Џад ја изневери Сиена, со дадилката на своите деца од претходниот брак. Потоа тие се смирија, и започнаа одново.

Но, сега повторно решија да се разделат, спогодбено. Оваа информација ја потврди и портпаролот на Џад Лоу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi