Џастин Бибер и Крис Браун снимаа спот

7 јуни, 20110
Џастин Бибер и Крис Браун снимаа спот

Дуетот на Крис Браун и Џастин Бибер, “Next to You” која помина одлично по музичките топ листи, си доби видео запис. Во режија на Колин Талеј спотот има одлична приказна, која има среќен крај за Џастин, а Крис останува да лута по хаотичните улици.

http://www.youtube.com/watch?v=0N14dbCbPIY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma