Џастин Бибер одбиен

23 февруари, 20110
rihanna and justin

Минатиот викенд се оддржа All stars натпреварот во Лос Анџелес, каде настап имаа многу познати имиња. Како дел од учесниците беа и Ријана и Џастин. Тие инаку седеа еден до друг во публиката. Па, тоа го искористил шеснаесет годишниот Џастин, повикувајќи ја убавата Ријана на состанок. Но, таа го одбила со изговорот “Премлад си”, призна Џастин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi