Џастин Бибер со “Cry me a river” гостин на Селена Гомез

27 јули, 20110
Justin-Bieber’-singing-at-Selena-Gomez-Concert

Џастин Бибер со “Cry me a river” гостин на Селена Гомез

Младите и заљубени Џастин Бибер и Селена Гомез се неразделни. Освен времето кое приватно го поминуваат заедно, тие заедно се и на концертите.

Џастин Бибер беше гостин на концертот на Селена Гомез. Но, неговото појавување било изнаенадување и за Селена и за нејзините фанови. Тој отпеал неколку песни, но една од нив посебно ја разнежни публиката. Станува збор за песната “Cry me a river”. Погледнете ја во изведба на Џастин Бибер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit