Џастин добил зелено светло од мајката на Селена

11 јуни, 20110
r vanity fair party 4 280211

Џастин Бибер и Селена Гомез се неколку месеци во врска, но пред извесен период дојде до моментот кога двајца одлучиле да се запознаат со семејставата. Најпрво Селена се запозна со семејството на Џастин, а потоа таа го однесе кај своето семејство.

Селена како гостинка во едно телевизиско шоу изјавила дека Џастин, кој е една година помал од неа, го добил зеленото светло од нејзината мајка. Тој и се допаднал на мајката на Селена, и таа ја одобрува нивната врска.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi