Џастин Тимберлејк: И јас се “палам” на Пипа!! Бате, искрено и јас:)))

29 октомври, 20110
The Middleton's Leaving The Goring Hotel

Сестрата на Војвотката од Кембриџ, Пипа Мидлтон може да бира мажи колку што сака.
На социјалните мрежи Фејсбук и Твитер, дури е формирано здружението на љубители на “газето” на помлада сестра на Кејт Мидлтон.
Во редот на обожаватели на Пипа застанал и американскиот пејач и актер Џастин Тимберлејк.
Во интервју, “Есквајер магазинот”, Џастин признал дека тој, како и многу мажи, се “попалил” по Пипа кога ја гледал Кралската свадба.
“Мажите во САД се големи фанови на Пипа. Ние многу ги сакаме Мидлтонови, изјавил Џастин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi