Џастин Тимберлејк: Имам радар за спонзоруши

17 јуни, 20110
GEORGIJEV-2

Американскиот пејач Џастин Тимберлејк, кој неодамна раскрсти со Џесика Бил, тврди дека умее да насети која девојка го сака поради сметката во банка.

Џастин Тимберлејк тврди дека има вграден радар кој го предупредува кога ќе се сретне со спонзоруши, а признава е поефикасен и вистинит кога е под дејство на марихуана, пренесува Нет.

Од Бритни Спирс, до Камерон Дијаз, а скоро и Џесика Бил… Како што вели тој, воопшто не се секира ниту брза да се запознае со некоја девојка која би ја делел младоста и староста. Има време за него, сеуште е млад, а има премногу риби во морето.

Во интервјуто кое е објавено овие денови, Џастин тврди дека неколку секунди се доволни за да намириса спонзоруша, која го сака поради сметките во банка.

Многу брзо и лесно може да добиес способност да го насетиш тоа. Доволно е ако внимателно слушате што зботуваат и какви прашања поставуваат. Едно од најчестите прашања кое знаат да го постават е колку пари чувам во банка, тоа е сосема доволно да дознаете со каква личност имате работа, открива Џастин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma