Џеј Ло и Каспер си купиле прстени? Џабе пари фрлаат:)

20 декември, 20110
0

Откако се разведе од Марк Ентони и преживеа драма поради нејзината ќерка, латино дивата решила малку да се опушти и ужива во животот со нејзиното момче, Каспер Смарт.
Пејачката неодамна изјавила дека ќе го продаде вереничкиот прстен и целиот накит кој го добила од поранашниот сопруг Марка Ентони. Според фотографиите можеби тоа и се случило, бидејќи Џеј Ло заедно со своето момче ги посетила најелитните продавници со накит во Лос Анџелес, но останува прашањето дали Џеј Ло продава или пак заедно со освоето момче купува веренички прстени? Ќе видиме ќе покаже времето…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber