Џеј Ло пее на свадби за 1 милион долари

18 јули, 20110
Jennifer+Lopez+American+Idol+Season+10+Judges+cbzAeMjl6FDl

И холивудските ѕвезди пејат на свадби. Но, не за мали пари. Џенифер Лопез, која пред само неколку дена објави дека се разведува, доби одлична понуда.

Таа на 19-ти јули ќе пее на една украинска свадба и тоа за еден милион долари. На свадбата, која всушност е свадба на украиснки богаташ ќе се појави со своите две деца.

Џеј Ло не е единствената која зема големи пари од свадби. И нејзините колешки Кристина Агилера и Мајли Сајрус исто така оваа година заработија огромна сума на пари од вакви свечености.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit