Џејн Фонда го откри нејзиниот еликсир на младоста: Жени “сексајте” се редовно и што повеќе можете:))

31 октомври, 20110
36th AFI Life Achievement Award - Arrivals

Актерката три пати се мажела, а во моментов Џејн Фонда (73) е во врска со продуцентот Ричард Пери (68). Џејн изјавила дека со сите сопрузи и партнери редовно имала секс. Таа им препорачува на жените редовно да водат љубов за да останат здрави, млади и убави.
Актерката Џоан Колинс (78) тврди дека никогаш не подлегнала на естетски корекции. Англичанката ги жали колешките кои се зависни од пластична хирургија. Актерката неодамна открила дека никогаш во животот немала секс со мажи постари од 42 години. Очигледно, тоа е нејзиниот еликсир на младоста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi