Џек Озборн: Нашиот татко Ози ќе не надживее сите!:)

9 ноември, 20110
Jack+Osbourne+Tribeca+Film+Festival+2011+Portrait+8Ci8skGQ4UFl

Џек Озборн неодамна објавил дека неговиот познат татко Ози ќе стане дедо, но исто така напоменал дека Ози е во добра форма, и дека здравјето го служи многу подобро за разлика од остатокот од семејството. “Ози е супер. Последен пат кога го прегледал докторот му кажал дека е како 30- годишен маж. Тоа е многу добро за некој кој има 62 години, и живеел толку лудо и откачено како Ози. Сите ќе не надживее”, изјавил Џек.

“Него не може да го убие ни мотор ниту дроги. Тој е од оние луѓе кои ќе доживеат 900 години и ќе продолжат да се жалат за се и сешто, но и понатаму на се ќе се смеат. Секогаш  се шегуваме дека ќе ме надживее”, изјавил Џек, кој неодамна почнал да снима документарен филм за неговиот познат татко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş