Џенифер Лопез е најубавата жена на светот

14 април, 20110
Jennifer+Lopez

Џенифер Лопез се врати во игра со нејзиниот најнов сингл и големата улога во Американскиот идол. Оваа недела магазинот People ја закити со уште едно не толку мало признание. Џенифер е прогласена за најубава жена на светот. Со таа цел таа блесна на насловната страна на најновото издание на овој магазин.

Нејзините обожаватели сметаат дека таа е најуспешна во напорната работа, секогаш да изгледа средено, модерно и убаво.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi