Џенифер Лопез расплакана избегала од сцена!

23 октомври, 20110
jf

Додека сите мислевме дека Џенифер Лопез цврсто го поднесува разводот со Марк Ентони, изгледа не е така.

Таа не покажала никакви чувства на тага, се до минатата недела, кога  се „скршила“ емотивно на еден свој настап.

Откако ја отпеала песната “If You Had My Love”, пејачката кажала пред публиката дека тоа е првата песна која ја напишала за љубовта.

„Што е љубов?“, запрашала видно потресената Џенифер Лопез  и на големо изненадување на сите избегала плачејќи од сцената.

Очигледно 42 годишата пејачка не го преболела разводот од Марк Ентони, со кого имаше две деца и за кого често кажуваше дека е љубовта на нејзниот живот. Таа овој пат неможела да ги сокрие емоциите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş