Џонатан Мејерс добил условна казна!? Мртов пијан и се заканувал на полицијата

18 ноември, 20110
jonathan-rhys-meyers-jonathan-rhys-meyers-7009347-790-1185

Џонатан Мејерс пред две години на аеродромот во Франција на полицајците им се заканувал со смрт. Судот во Париз го казнил актерот со 1500 долари, и добил условна казна.

Бев многу пијан. Жал ми е за се што се случи’, изјавил Џонатан Рајс Мејерс (35).

Ирскиот актер пред две години на аеродромот во Франција, им претел со смрт на тројца полицајци. Судот во Париз го казнил со 1.500 долари. Џонатан, исто така, добил еден месец условна казна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi