Џони Деп и Алис Купер заедно на бина

27 јуни, 20110
Џони Деп и Алис Купер заедно на бина

Холивудскиот актер Џони Деп се приклучил минатаа ноќ на рок легендата Алис Купер на неговата свирка во еден лондонски клуб.

Како што пренесуваат британските таблиди, Деп се приклучил на сцената во клубот “100“ и заедно со бендот ја отсвирел песната од Пинк Флојд “Another Brick In The Wall“, а потоа и нумерата ”School’s Out“.

Перформансот на актерот не е прв пат тој некогаш да настапува со музичари. Тој има настапувано со Оазис, како и на во Белград во далечната 1992 година со Партибрејкерси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit