Џони Деп ќе загинел во авионска несреќа! Па, нека оди пеш :)))

8 ноември, 20110
"The Tourist" Japan Premiere

Американскиот актер Џони Деп им раскажал на новинарите застрашувачко искуство кое го доживеал во еден авионски лет додека го снимал филмот Rum Diary.
Во еден момент моторите на авионот престанале да работат, и актерот бил сигурен дека му дошол крајот.

“Тоа беше момент што се чини дека трае вечно. Се чувствував како да лебдам надвор од телото. Сите молчеа освен јас и Брус. Ова е смрт!” извикал Деп.
Во тој момент, моторите повторно проработеле, а Деп почувствувал неверојатно олеснување кое не можело да се објасни со зборови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş