Џони Деп: Не можев да останам трезен подолго време!? А бе ај не “заебавај” :)

11 ноември, 20110
Johnny Depp attends the photo call for his new film "Pirates of the Carribean: On Stranger Tides", held during the 64th Cannes Film Festival

Актерот Џони Деп открил дека не можел да остане трезен за време на снимањето на новиот филм “The Rum Diary.”
За да може да ја одглуми улогата како што треба, Џони решил да се откаже од пиењето во целост, и во таа идеја му се придружил и режисерот Брус Робинсон, пишуваат британските медиуми.

Џони изјавил дека се договорил со Брус да не пијат првите неколку месеци од снимањето.

“Се одлучивме на таков чекор за да видиме колку долго ќе можеме да издржиме без алкохол и да се концентрираме само на работата. Издржавме до четири часот наутро, кога воздухот стана многу влажен, а температурата околу милион степени. Забележав во близина една мала продавница и му реков на Брус дека тоа мора да го направам. Истрчав по пиво и тоа беше крајот на нашиот трезен период, “изјавил Џони.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş